dramatikkens hus

Om oss

Kontakt oss

Ansatte og styret ved Dramatikkens hus

rss Bookmark and Share



 
 

Line Rosvoll - Kunstnerisk leder Dramatikkens hus 
Line Rosvoll
 Kunstnerisk leder
 Tlf. 900 54 271
 line@dramatikkenshus.no

 

Sigrun Daireaux 
Administrativ leder
Tlf. 995 73 329
sigrun@dramatikkenshus.no

 Kristina Kjeldsberg - Dramaturg ved Dramatikkens hus
Kristina Kjeldsberg
 Dramaturg
 Tlf. 954 55 828
 kristina@dramatikkenshus.no

 Ole Johan Skjelbred - Dramaturg ved Dramatikkens hus
Ole Johan Skjelbred
 Dramaturg (I permisjon) 
 Tlf. 472 52 374
 olejohan@dramatikkenshus.no

 Matilde Holdhus - Dramaturg ved Dramatikkens hus
Matilde Holdhus
 Dramaturg
 Tlf. 452 91 246
 matilde@dramatikkenshus.no

 
 Morten Cranner
 Dramaturg (I permisjon)
 Tlf. 400 01 481
 morten@dramatikkenshus.no 

 
Kristin Skiftun
Produksjonsleder
Tlf. 926 99 462
kristin@dramatikkenshus.no

 

Berit Rødstøl
Kommunikasjonsansvarlig (vikar)
Tlf. 944 88 689
berit@dramatikkenshus.no

 Ole Jørgen Løvås - Sceneteknisk ansvarlig ved Dramatikkens husOle Jørgen Løvås
Teknisk ansvarlig lys og lyd
Tlf. 452 41 059
olejorgen@dramatikkenshus.no

 
Ola Erik Blæsterdalen 
Teknisk ansvarlig lys og lyd
Tlf. 971 97 029
olaerik@dramatikkenshus.no

 

Trine Kleven - Programkoordinator Dramatikkens hus

Trine Kleven

Kommunikasjonsansvarlig (I permisjon til 2018)
Tlf. 959 40 114
trine@dramatikkenshus.no

 

Styret ved Dramatikkens hus

 Monica Boracco
 Styreleder 
 (oppnevnt av Norske Dramatikeres Forbund)

 Tom Remlov
 Styrets nestleder 
 (oppnevnt av Norsk Teater- og Orkesterforening)

 Knut Alfsen
 Styremedlem
 (oppnevnt av Norsk Skuespillerforbund)

 Bjørn Sæter
 Styremedlem
 (oppnevnt av Norsk Sceneinstruktørforening)

 Trine Kleven
 Styremedlem
 (ansattes representant)

 Bente Andersen
 Varamedlem
 Audny Chris Holsen
 Varamedlem
 Ola Erik Blæsterdalen
 Varamedlem ansattes representant

 


 

 
     
aid=783