dramatikkens hus

Om oss

Kontakt oss

Ansatte og styret ved Dramatikkens hus

rss Bookmark and Share



 
 

Line Rosvoll

Kunstnerisk leder
Tlf. 900 54 271
line@dramatikkenshus.no

Sigrun Daireaux 

Administrativ leder
Tlf. 995 73 329
sigrun@dramatikkenshus.no

Kristina Moen Rousing

Administrasjonssekretær 
Tlf. 977 13906
kristina.rousing@dramatikkenshus.no


Kristina Kjeldsberg

Dramaturg
Tlf. 954 55 828
kristina@dramatikkenshus.no

 
Ole Johan Skjelbred

Dramaturg  
Tlf. 472 52 374
olejohan@dramatikkenshus.no

Mari Moen

Dramaturg
mari@dramatikkenshus.no

 
 Morten Cranner

 Dramaturg
 Tlf. 400 01 481
 morten@dramatikkenshus.no 

 
Kristin Skiftun

Produksjonsleder
Tlf. 926 99 462
kristin@dramatikkenshus.no

Berit Rødstøl

Kommunikasjonsansvarlig
Tlf. 944 88 689
berit@dramatikkenshus.no

Ole Jørgen Løvås

Teknisk ansvarlig lys og lyd
Tlf. 452 41 059
olejorgen@dramatikkenshus.no

 
Ola Erik Blæsterdalen 

Teknisk ansvarlig lys og lyd
Tlf. 971 97 029
olaerik@dramatikkenshus.no

Trine Kleven

I permisjon 

Matilde Holdhus

I permisjon

 

Styret ved Dramatikkens hus

 Monica Boracco
 Styreleder 
 (oppnevnt av Norske Dramatikeres Forbund)

 Tom Remlov
 Styrets nestleder 
 (oppnevnt av Norsk Teater- og Orkesterforening)

 Knut Alfsen
 Styremedlem
 (oppnevnt av Norsk Skuespillerforbund)

 Bjørn Sæter
 Styremedlem
 (oppnevnt av Norsk Sceneinstruktørforening)

 Trine Kleven
 Styremedlem
 (ansattes representant)

 Bente Andersen
 Varamedlem
 Audny Chris Holsen
 Varamedlem
 Ola Erik Blæsterdalen
 Varamedlem ansattes representant

 


 

 
     
aid=783